Важлива інформація для громадян, які перетинають кордон із Польщею

громадяни України, які повертаються до Польщі, повинні під час проходження паспортного контролю щоразу пред’являти електронний документ diia.pl...
фото: dpsu

Польські прикордонники повідомили про те, що громадяни України, які повертаються до Польщі, повинні під час проходження паспортного контролю щоразу пред’являти електронний документ diia.pl.

Про це попередила Державна прикордонна служба України.

«Щоб уникнути втрати статусу PESEL UKR у зв’язку із виїздом з території Польщі на термін, менший за 30 днів, іноземець, який повертається до Польщі, повинен повідомити співробітника Прикордонної варти, який здійснює паспортний контроль, про намір в’їхати із використанням права на тимчасовий захист в Польщі та кожного разу пред’являти електронний документ diia.pl (навіть якщо громадянин їде на роботу в Польщу чи з іншою метою, але при цьому він користуватиметься захистом у Польщі)», йдеться у повідомленні.

В’їзд на територію Польщі, не повідомивши про вищезазначені обставини або без пред’явлення електронного документу diia.pl, може призвести до того, що дані іноземця не будуть включені до реєстрів, на основі яких надається статус PESEL UKR, і який пов’язаний із численними соціальними правами.

Читайте також: Майже 4 із 10 біженців з України вже знайшли роботу в Польщі.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: