Румунія готується оголосити епідемію грипу, — ЗМІ

Румунія «близька» до оголошення епідемії грипу, попереджає Іоана Стенсел, експерт із політики суспільної охорони здоров'я....
дитина, температура, градусник
Ілюстративне фото: Guliver/GettyImages

Румунія «близька» до оголошення епідемії грипу, попереджає Іоана Стенсел, експерт із політики суспільної охорони здоров’я, повідомляє Digi24.

«Ми близькі до того, щоб оголосити епідемію респіраторних вірусів вірусом грипу. Завтрашні звіти Національного інституту громадської охорони здоров’я, швидше за все, вкажуть на епідемію грипу, що наближається, хоча ми очікуємо, що вона досягне піку, а потім, протягом наступних десяти днів, почне знижуватися до національного рівня”, — заявила Іоана Стенсель.

У той же час лікар Адріан Марінеску заявив, що «сезон респіраторних інфекцій справді створює проблеми», наголосивши, однак, що населенню не слід панікувати.

«З 200 дітей і дорослих, які звернулися за 24 години до відділення невідкладної допомоги, приблизно 20% — це люди, яким доводиться залишатися в лікарні або тому, що вони важкі, або тому, що потребують спостереження. Охороняти ці місця щодня зовсім непросто. Хоч би як динамічно ви діяли, скільки б розрядів не робили, ці місця заповнюються моментально”, — додав Адріан Марінеску.

Читайте також:

На півночі Швеції температура впала до -43,8 градуса

У Румунії через снігопад застрягли автомобілі, — ЗМІ

У Румунії будують бетонні бомбосховища (фото)

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: