Ярослава Магучіх встановила найкращий результат сезону в світі – 2,04 метри

Чемпіонка світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх здобула нагороду найвищого ґатунку на етапі Світового легкоатлетичного туру  "International Jump Meeting"...
Ярослава Магучіх
Скріншот

Впевненою перемогою відриває 2024-й олімпійський рік українка Ярослава Магучіх. Щойно чинна чемпіонка світу зі стрибків у висоту здобула нагороду найвищого ґатунку на етапі Світового легкоатлетичного туру “бронзової” категорії  – “International Jump Meeting” у Котбусі (Німеччина), встановивши при цьому рекорд змагань і найкращий результат сезону в світі – 2.04 метри, повідомляє Національний олімпійський комітет України.

«Шість з семи учасниць вже завершили боротьбу, тоді як учениця Тетяни Степанової її ще навіть не розпочинала. Останньою, хто намагався скласти конкуренцію 22-річній дніпрянці була господарка сектору Імке Оннен. Проте усі три її спроби на висоті 1.98 м виявилися невдалими, тож в залік пішов результат 1.94», — йдеться у повідомленні НОК.

Магучіх натомість взялася штурмувати рекорд турніру і найкращий результат сезону в світі та з другої спроби досягла успіху – 2.04 метри!