В Італії жінка отримала рахунок за воду на 62 тисячі євро

В Італії літній жінці, мешканці муніципалітету Молізе, виставили приголомшливий рахунок за воду, 62 044,94 євро. Але жінка звернулася до юридичної фірми....
вода в крані, стакан, комунальні послуги, водопостачання
Фото: svoi.kr.ua

В Італії літній жінці, мешканці муніципалітету Молізе, виставили приголомшливий рахунок за воду, 62 044,94 євро. Але збентеженна жінка не впала духом і звернулася до юридичної фірми, повідомляє La Stampa.

Массімо Салуппо, президент ради директорів Grim, компанії, яка керує інтегрованим водопостачанням у регіоні, через прес-службу повідомив, що він вибачається «за заподіяні незручності користувачеві через неправильне виставлення рахунків, викликане неточним розшифруванням показань». Він зазначив, що з появою інтелектуальних лічильників ці проблеми будуть подолані.

«На жаль, — пояснює він у примітці, — неправильне розшифрування показань, введених вручну та отриманих в результаті самозчитування, переданого WhatsApp, призвело до неправильного виставлення рахунків, але компанія відкрита для діалогу із громадянами. Фактично усі невідповідності були усунуті у дуже короткі терміни через наші офіси», — пояснив Салуппо.

У Кампороссо в грудні минулого року 88-річний чоловік відчув себе погано після отримання рахунку на 15 тисяч євро, який пізніше виявився невірним, і помер за кілька тижнів.

Читайте також: Найпопулярніший віскі у світі продали за 2,7 мільйона доларів.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: