Подружжя роздали статки в 24 мільйони доларів, щоб стати ченцями

Бхавеш Бхандарі та його дружина Джинал з Індії відмовилися від свого статку у 24 мільйони доларів та розкішного способу життя, щоб присвятити себе чернецтву. ...
Індія, мільйонери, Бхавеш Бхандари
Фото: Твіттер

Бхавеш Бхандарі та його дружина Джинал Бхандарі з Індії відмовилися від свого статку у 24 мільйони доларів та розкішного способу життя, щоб присвятити себе чернецтву. Тепер, щоб вижити, їм доведеться покладатись на доброту інших, повідомляє The Sun.

Пара заявила, що вони впевнені у своєму рішенні і готові «йти шляхом зречення та порятунку». Бхавеш Бхандарі пояснив, що цей крок їх надихнули власні діти. Дві дочки пари, 19 та 16 років, прийняли чернецтво ще у 2022 році, після багатьох років сімейної практики духовного вчення джайнського лідера Ачар’ї Дев Віджая Йога Тілака Суріджі Махараджа.

Подружжя розпочали свій шлях до чернецтва та роздали все своє майно під час процесії у Сабарканті. Під час заходу вони сиділи на колісниці і жбурляли предмети у величезний натовп. Бхавеш та Джинал зізналися, що вони насолоджувалися розкішним життям, але прийняли виважене рішення щось змінити. У новому житті вони будуть їсти лише тоді, коли їжа буде передана їм із благодійних джерел.

Глава сім’ї, який раніше працював у сфері нерухомості, сказав: «Я вирішив вибрати правильний шлях у житті і для цього обрав чернецтво. Я прожив розкішне життя і не стикався з жодними труднощами… навіть у бізнесі, я задоволений цим рішенням».

Що це за віра?

Після посвяти наступного тижня всі вони стануть мумукшу — людьми, які зосереджені на звільненні, пошуку знань та вивченні істин. Цей спосіб життя передбачає, що послідовники ходять босоніж країною і виживають виключно за рахунок благодійних пожертвувань. Вони дотримуються ввічливих і ненасильницьких переконань і дотримуються суворих щоденних правил, спрямованих на самоочищення.

Читайте також: Найдорожче у світі морозиво приготували в Японії.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: