На Закарпатті затримали чоловіків з поминальними вінками, які мали намір потрапити у Румунію

На Закарпатті прикордонники викрили двох харків’ян, які хотіли незаконно потрапити в Румунію. Для цього вони купили вінки і сказали, що їдуть на похорон бабусі...
прикордонники, ухилянти, чоловіки, незаконний перетин кордону
Фото: facebook

На Закарпатті прикордонники відділення «Хижа» Мукачівського загону викрили двох харків’ян, які хотіли незаконно потрапити в Румунію. Для цього вони купили вінки і сказали прикордонникам, що їдуть на похорон бабусі. Про це 28 лютого повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

За інформацією прикордонників, автівку з чоловіками наряд зупинив на контрольному посту. «Водій, житель Закарпаття, повідомив, що він таксист та здійснює замовлення з доставки пасажирів на похорон бабусі у село Чорнотисово. На підтвердження своїх слів, продемонстрував поминальні вінки. Самі ж пасажири підтвердили, що їдуть на похорон бабусі, щоправда, назвати ім’я та адресу, де вона проживала не змогли», — повідомили в регіональному управлінні.

У ході вивчення обставин правопорушення, прикордонники з’ясували, що харків’яни заплатили «таксисту» та його спільникам по 2 тисячі доларів США за переправлення через кордон.

З прибуттям на Закарпаття їх зустріли, забрали кошти, надали поминальні вінки та наказали при зустрічі з прикордонниками розповідати «легенду» про похорон бабусі.

Наразі оперативники прикордонного загону ретельно вивчають усі деталі правопорушення з метою встановлення кола осіб, причетних до незаконного переправлення чоловіків через кордон.

Читайте також: СБУ викрила чиновників, які вкрали майже 1,5 млрд грн на закупівлі снарядів.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: