З актора Кевіна Спейсі зняли звинувачення у сексуальному насильстві

Журі присяжних суду лондонського району Сазерк 26 липня визнало невинним актора Кевіна Спейсі у справі про сексуальне насильство за всіма пунктами звинувачення...
Кевін Спейсі, актор Кевін Спейсі
Кевін Спейсі / фото: Зміна

Журі присяжних коронного суду лондонського району Сазерк 26 липня визнало невинним актора Кевіна Спейсі у справі про сексуальне насильство за всіма пунктами звинувачення, повідомляє DW.

Актора звинувачували у злочинах за дев’ятьма епізодами. Йдеться про насильницькі дії сексуального характеру та непристойну поведінку щодо чотирьох чоловіків у період з 2004 по 2013 рік, коли актор працював художнім керівником у лондонському театрі Old Vic. У трупі театру і висунули звинувачення.

Спейсі, якому у день винесення вердикту виповнилося 64 роки, заплакав у залі суду. Процес тривав у британській столиці з 29 червня. За цей час було вислухано свідчення друзів, знайомих та колег підсудного.

Колишні рішення за звинуваченнями актора у домаганнях

Це вже не перша перемога Спейсі у суді: у липні 2019-го прокуратура Массачусетса закрила справу, за якою його звинувачували у домаганнях до 18-річного відвідувача у барі на острові Нантакет у 2016 році. А у жовтні 2022 року журі присяжних суду в Нью-Йорку визнало Спейсі невинним у справі про сексуальні домагання щодо актора Ентоні Реппа. Вони дійшли висновку, що дії Спейсі, що відбулися в 1986 році, щодо 14-річного на той момент Реппа не носили сексуального характеру. Вперше чоловік звинуватив кінозірку у 2017 році.

Голлівудський актор Кевін Спейсі за свою кар’єру зіграв понад 80 ролей у кіно та серіалах. Двічі йому присуджували “Оскар” (1996, 2000).

Читайте також: Померла відома співачка Шинейд О’Коннор.

Поділитися:
Категорії
Шоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: