93-річний медіамагнат Руперт Мердок одружився вп’яте

Американський медіамагнат Руперт Мердок 1 червня одружився з Оленою Жуковою, колишньою теще російського олігарха Романа Абрамовича...
Руперт Мердок, Олена Жукова
Руперт Мердок одружився вп’яте / фото: Новини Ізраїля

Американський медіамагнат Руперт Мердок 1 червня одружився з Оленою Жуковою, колишньою теще російського олігарха Романа Абрамовича, повідомляє АВС News.
Урочистість 93-річного Мердока та 67-річної Жукової відбулася у його винограднику в Бель-Ейрі, Каліфорнія. Фотографії молодят були опубліковані виданнями News Corp, включаючи New York Post та Fox News. Пара оголосила про заручини у березні 2024 року. Востаннє Мердок був одружений на моделі та акторі Джеррі Холлі. Вони одружилися у 2016 році та розлучилися у 2022 році.
Жукова — за професією молекулярний біолог, колишня дружина Олександра Жукова, мільярдера, енергетичного інвестора та російського політика. Їхня дочка Даша раніше була одружена з російським мільярдером Романом Абрамовичем, який раніше володів престижним футбольним клубом Прем’єр-ліги «Челсі».
Минулої осені Мердок залишив посаду керівника материнської компанії Fox News і своїх медіа-холдингів News Corp. Його син Лахлан зайняв своє місце у медіа-імперії.
1952 року Мердок успадкував від батька газету в рідній Австралії. За десятиліття він побудував новинну та розважальну корпорацію, яка стала відомою у Сполучених Штатах та Великій Британії. До її складу входять такі відомі газети, як The Times of London та The Wall Street Journal.

Читайте також: Розбився вертоліт із президентом Ірану Раїсі на борту.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: