Помер колишній нардеп Геннадій Москаль: що відомо про нього

Український політик, екс-нардеп Геннадій Москаль помер у віці 73 років. Він став відомим міліцейським генералом, коли очолив боротьбу з бандитизмом у Криму. ...
Геннадій Москаль, генерал, нардеп
Фото: muka4evo.info

Український політик, екс-нардеп Геннадій Москаль помер у віці 73 років. Причиною смерті була важка хвороба. Про це повідомив Олексія Гончаренка у Telegram та нардеп Микола Княжицький у Facebook.

“Після важкої хвороби помер Геннадій Москаль. Вічна памʼять. Співчуття родині. Він займав багато державних посад, був справжнім патріотом і людиною талановитою”, — написав Княжицький.

Що відомо про Геннадія Москаля

Геннадій Геннадійович Москаль — український політик, колишній голова Закарпатської обласної державної адміністрації, правник, генерал-лейтенант міліції, кандидат юридичних наук, доцент, народний депутат України від фракції партії «Батьківщина». 11 грудня 1950 року у селі  Задубрівка, Заставнівського району, Чернівецької області.

У 2011—2013 входив до складу політичної партії «Фронт Змін», однак після її вливання до «Батьківщини» перейшов з іншими однопартійцями до нової партії, отримавши місце у політичній раді «Батьківщини». З 2007 Народний депутат України VI та VII скликань, з грудня 2012 перший заступник голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з 5 березня 2015. 25 серпня 2014 на закритому засіданні партії «Батьківщина» був виключений з партії і всіх її керівних органів.

Він став відомим міліцейським генералом за часів президента Кучми, коли очолив боротьбу з бандитизмом у Криму. Саме йому вдалося розгромити місцеві кримінальні угруповання “Сейлем” і “Башмаки” та декриміналізувати кримську владу.

Геннадій Москаль також запам’ятався різкими, з вживанням ненормативної лексики та суржику, висловлюваннями на адресу своїх опонентів та людей, яких вважав причетними до злочинної діяльності.

Читайте також: Президент України підписав закон про легалізацію медичного канабісу.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: