Володимир Зеленський у Києві зустрівся з Віктором Орбаном

Президент України Володимир Зеленський 2 липня зустрівся з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Унрщина наразі голововує в ЄС...
Віктор Орбан, Володимир Зеленський
Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський 2 липня у Києві зустрівся з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Його візит відбувся одразу після початку угорського головування в ЄС, повідомляє Офіс президента України.

Володимир Зеленський подякував Угорщині за підтримку українців та гуманітарну допомогу нашій країні. Він також відзначив участь цієї держави в першому Саміті миру та підтримку підсумкового комюніке.

«Ми предметно обговорили, як надалі Угорщина може проявити своє лідерство в підготовці другого Саміту миру. Ми бачимо можливість організувати другий Саміт миру вже в цьому році, ми б дуже хотіли цього, і всю підготовчу роботу для цього можемо зробити за найближчі місяці», – зазгачив Зеленський.

Окрему увагу приділили найбільш принциповим темам сусідських відносин: торгівля, транскордонна співпраця, інфраструктурні та енергетичні питання.

Віктор Орбан висловив сподівання на вирішення питань угорської національної меншини та відзначив усі ініціативи Президента України заради досягнення миру. Прем’єр-міністр подякував Володимиру Зеленському за його відверту позицію й запевнив у підтримці з боку Угорщини.

«Бажаю всього найкращого Україні, і під час головування Угорщини ми будемо допомагати вам у всьому, у чому зможемо», – зазначив він.

Читайте також: Допомога Україні: у Південній Кореї назвали умову скасування будь-яких обмежень.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: