Ніхто не помітив: жінка цілий рік жила під вивіскою на даху супермаркету (відео)

У місті Мідленді під вивіскою на даху супермаркету Family Fare було знайдено бездомну жінку. Як з'ясувалося, вона прожила там близько року і ніхто її не помічав...
супермаркет, дах, прапор США
Скріншот: Жінка жила на даху супермаркету

У місті Мідленді штат Мічиган, США, під вивіскою на даху супермаркету Family Fare було знайдено бездомну жінку. Як з’ясувалося, вона прожила там близько року і ніхто її не помічав, повідомляє Оdditycentral.

34-річну жінку виявили підрядники, які зацікавилися подовжувачем на даху магазину, та вирішили простежити за проводом. Він привів їх усередину рекламної вивіски, де таємна гостя влаштувала затишне гніздечко. Вона весь цей час користувалася комп’ютером та кавоваркою і навіть самостійно змогла постелити підлогу.

Працівники викликали співробітників поліції, і жінка розповіла їм, що вона не має вдома і живе там близько року. «Вона була безпритульною. Це історія, яка змушує замислитись: як так вийшло, що просто хтось непоміченим живе під вивіскою. Люди бачили її час від часу, а потім вона раптом зникала. Ніхто насправді не знав, звідки вона прийшла, ніхто ніколи і не думав, що вона опиниться на даху», – сказав офіцер Бреннон Уоррен із поліцейського управління Мідленда.

За словами самої жінки, вона виявила, що до вивіски супермаркету Family Fare можна потрапити через двері на даху, хоча там не було сходів, якими можна було б піднятися. Поліція прозвала її «Ніндзя на даху» через її особливу обережність.

Залишається загадкою, як вона змогла отримати доступ до електрики, затягнути міні-стіл, комп’ютер, принтер, одяг та інші речі, які можна побачити у звичайному будинку. Дізнавшись про умови проживання жінки, вони попросили її піти, і вона погодилася відразу, а також вибачилася за незручності. Повідомляється, що вона відмовилася звертатися до служб для безпритульних. Жодних звинувачень їй пред’явлено не було. «Вона вибачилася та продовжила свій шлях. Куди вона пішла звідти, я не знаю», – сказав офіцер Уоррен.

Читайте також: Подружжя роздали статки в 24 мільйони доларів, щоб стати ченцями.

Поділитися:
Категорії
ВідеоЦікаве
Стрічка новин

Читайте також: