Рада ЄС остаточно схвалила допомогу Україні на 50 млрд євро

Рада Європейського Союзу схвалила початок програми Ukraine Facility, в рамках якої Україні пообіцяли надати 50 млрд євро у період з 2024 до 2027 року. ...
Рада ЄС
Фото: armyinform

Рада Європейського Союзу схвалила початок програми Ukraine Facility, в рамках якої Україні пообіцяли надати 50 млрд євро у період з 2024 до 2027 року. Про це 28 лютого повідомила пресслужба Міністерства фінансів України.

Ukraine Facility – це унікальний інструмент з підтримки економічного розвитку та відновлення України  на її шляху вступу до ЄС.

“Вдячний партнерам з ЄС за важливе рішення про підтримку України. Завдяки подальшій активній роботі уряду України та представників Європейської комісії в рамках програми, Україна буде впевнено наближатися до свого європейського майбутнього”, — заявив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Як нагадали у Мінфіні, нещодавно Європарламент підтримав рішення щодо Ukraine Facility. Але для того, щоб програма набула чинності, її мала схвалити Рада ЄС, що і сталося сьогодні. Рішення ради ЄС є кінцевим пунктом у започаткуванні Інструменту. 

Читайте також: Наступного місяця українців чекає наймасштабніше підвищення пенсій.

Поділитися:
Категорії
ЕкономікаТОП
Стрічка новин

Читайте також: