Назар Вісков став чемпіоном Європи з дзюдо серед молоді

на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді U-23, що сьогодні стартував у німецькому Потсдамі! Золото виборов 18-річний Назар Вісков (до 60 кг)!...
Назар Вісков, чемпіон з дзюдо
Назар Вісков / фото: НОК

Відкрито лік українським нагородам на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді U-23, що сьогодні стартував у німецькому Потсдамі! Золото в скарбничку нашої команди приніс 18-річний Назар Вісков (до 60 кг)! Про це 17 листопада повідомив Національний олімпійський комітет України.

Підопічний Дмитра Віскова та Ганни Каштанової вдало розпочав свій турнірний шлях з перемоги над італійцем Піетро Андрейні, після чого больовим прийомом на руку здолав представника Сербії Растко Анджеловіча.

“У півфіналі харків’янин завдяки кижку на «Ваза-арі» і утриманню переміг азербайджанця Магаммада Мусаєва, а у фіналі ефектним кидком на «Ваза-арі» здолав іспанця Луіса Барросо Лопеза”, — йдеться у повідомленні НОК.

Вітаємо нашого спортсеме та його тренерів!