На півночі Швеції температура впала до -43,8 градуса

У віддаленому шведському селищі Наймакка температура знизилася до -43,8 градусів, що стало рекордним показником цього сезону....
мороз, дівчата, холод
Фото: anastasiagav/Instagram

У віддаленому шведському селищі Наймакка температура знизилася до -43,8 градусів, що стало рекордним показником цього сезону, повідомляє ERR.

Як повідомила метеоролог шведського національного метеорологічного агентства SMHI Емма Херенстам, опівдні понеділка температура опустилася до -42,7°C, а ближче до вечора впала до -43,8°C.

Агентство прогнозує, що температури залишаться низькими, а починаючи з середи і далі, як у Наймакку, так і на решті території Швеції, очікується м’якша погода.

Наймак часто згадується як одне з найхолодніших місць у Швеції взимку. Селище розташоване прямо на кордоні з Фінляндією, на крайній півночі Швеції, і дістатися до нього можна лише через Фінляндію.

Але -43,8 ° C все ще далеко від рекордних значень холоду у Швеції. 2 лютого 1966 одна з метеостанцій SMHI показала -52,6 ° C в горах Лапландії.

Щоправда, є сумніви щодо правильності цих даних, тому Швеція зазвичай використовує другий рекордний показник -48,9°C, зареєстрований на Хемаваані 30 грудня 1978 року.

Читайте також: Фінляндія удвічі збільшить виробництво боєприпасів для допомоги Україні.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: