Розбився вертоліт із президентом Ірану Раїсі на борту, ведуться пошуки, — ЗМІ

Вертоліт, на борту якого перебували президент Ірану Ебрагім Раїсі та глава МЗС, розбився, коли перетинав гірську місцевість у сильному тумані. ...
президент Ірану Ібрагім Раїсі, жінки, прапори Ірану
Фото: Вікіпедія

Вертоліт, на борту якого перебували президент Ірану Ібрагім Раїсі та його міністр закордонних справ, розбився в неділю, 19 травня, коли перетинав гірську місцевість у сильному тумані. Розгорнуто рятувальну операцію на місці події, повідомляє Reuters.

Іранський чиновник на умовах анонімності заявив виданню, що життя Раїсі та міністра закордонних справ Хосейна Амірабдоллахяна “знаходиться під загрозою після краху вертольота… Ми все ще сповнені надій, але інформація, що надходить з місця аварії, викликає велике занепокоєння”.

У свою чергу державне телебачення Ірану процитувало чиновника, який заявив, що принаймні один пасажир та один член екіпажу контактували із рятувальниками. У відомстві також повідомили, що гелікоптер було знайдено, хоча Червоний Півмісяць Ірану спростував цю інформацію.

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї, який має вищу владу і має останнє слово щодо зовнішньої політики та ядерної програми Ірану, спробував заспокоїти мешканців своєї країни, заявивши, що жодних порушень у державних справах не станеться.

Державні ЗМІ Ірану заявили, що причиною катастрофи стала погана погода, яка ускладнила рятувальні роботи. Начальник штабу іранської армії наказав задіяти всі ресурси армії та елітної Революційної гвардії у пошуково-рятувальних операціях.

Окрім того національна телекомпанія припинила всі регулярні програми, щоби транслювати молитви за Раїсі по всій країні.

Читайте також: Ще дві країни Європи доєднались до Шенгенської зони.

Поділитися:
Категорії
СвітТОП
Стрічка новин

Читайте також: