Допомога Україні: у Південній Кореї назвали умову скасування будь-яких обмежень

У випадку, якщо Російська Федерація надасть Північній Кореї високоточну зброю, то Південна Корея не буде нічим зв'язана щодо допомоги Україні. ...
Директор національної безпеки Південної Кореї Чанг
скріншот / Yonhap

У випадку, якщо Російська Федерація надасть Північній Кореї високоточну зброю, то Південна Корея не буде нічим зв’язана щодо допомоги Україні. Про це 23 червня заявив начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин, повідомляє Yonhap.

Директор національної безпеки Чан зробив це зауваження під час виступу на телебаченні, наголосивши, що рішення Сеула про постачання зброї Україні залежить від того, як розвиватиметься військова співпраця Росії з Північною Кореєю.

“Я хотів би наголосити, що все залежить від того, що зробить Росія”, — сказав Чанг в ефірі KBS TV. “Чи залишиться у нас якась лінія, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю?”

Зауваження Чанга означає, що Південна Корея може надати Україні летальну зброю, якщо Росія перейде межу.

Південна Корея заявила, що перегляне свою позицію щодо відмови від постачання зброї Україні після того, як президент Росії Володимир Путін і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали договір про всеосяжне стратегічне партнерство, яке зобов’язує одне одного взаємну оборону та військово-технологічну співпрацю.

Після цього Путін попередив, що постачання Сеулом зброї Україні буде «дуже великою помилкою».

Чан заявив, що не лише Південна Корея, а й Росія мають докласти зусиль для покращення двосторонніх відносин.

“Якщо вони хочуть відновити та просунути вперед корейсько-російські відносини, я хотів би ще раз наголосити, що російська сторона має добре подумати”, – сказав він.

Читайте також: Україна та США підписали угоду про гарантії безпеки.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПолітика
Стрічка новин

Читайте також: