Над Іспанією і Португалією пролетів яскравий метеор (відео)

Мешканці частини Іспанії та Португалії могли бачити у небі яскравий спалах від метеора. Він пролетів близько 500 кілометрів та зник в Атлантичному океані....
метеор
Скріншот

Мешканці частини Іспанії та Португалії в ніч на 19 травня могли бачити у небі яскравий спалах від метеора. Про це повідомляє El Pais.

У соцмережах люди почали публікувати відео з яскравим синьо-зеленим спалахом у небі від якогось рухомого об’єкта. 

За словами астронома Хосепа Марії Тріго з Інституту космічних наук Вищої ради наукових досліджень Іспанії (CSIC), діаметр космічного тіла міг сягати 20-30 см, а рухалося воно зі швидкістю близько 45 км на секунду. 

Ці характеристики пояснюють разючий і вражаючий характер явища, яке було видно в Андалусії, Кастилії-Ла-Манчі, Мадриді, Естремадурі, Галісії та Португалії. Було чимало наляканих мешканців, які телефонували рятувальним службам, а ще десятки користувачів X завантажили відео метеора, яке стало однією з обговорюваних тем у соціальній мережі.

Загалом, за оцінками Інституту астрофізики Андалусії, метеор пролетів близько 500 кілометрів, перш ніж зникнути в Атлантичному океані, він не становив жодної небезпеки для людей.

Читайте також: Вдруге за рік в Україні зафіксували північне сяйво (фото).

Поділитися:
Категорії
ВідеоЦікаве
Стрічка новин

Читайте також: