Ніколи не фарбуй так волосся за наявності сивини: 3 головних помилки

Одним із найпростіших і перевірених способів нейтралізації сивини є фарбування. Більшість жінок, побачивши кілька сивих пасм, відразу ж біжать до салону краси....
сиве волосся, сивина
Як краще зафарбувати сивину / фото ілюстративне

Одним із найпростіших і перевірених способів нейтралізації сивини є фарбування. Більшість жінок, щойно розглянувши у себе кілька сивих пасм, відразу ж біжать до салону краси з метою скоріше замаскувати позбавлене пігменту волосся.

У такій паніці великий ризик прийняти неправильне рішення і вибрати техніку колорування, яка тільки підкреслює посивілі локони або додає зайвих років. Запам’ятай 3 варіанти фарбування, на які, на думку модельєра Наза Маєра, в жодному разі не можна робити ставку за наявності сивини.

Занадто темні відтінки

На думку модельєра, фарбувати волосся в чорний колір або вибирати інші занадто темні відтінки можуть дозволити собі тільки жінки з типажем Моніки Беллуччі. На решті такі варіанти колорування зазвичай виглядають не найкращим чином: наголошують на недосконалості шкіри і автоматично зістарюють. Такі відтінки сильно контрастують зі сріблом сивини, а не грамотно її маскують.

Яскраві відтінки

Вогняно-рудий, червоний або зелений – такі екстремальні кольори, як і у випадку з чорним, тільки посилять контраст з сивиною. А в нас зовсім інше завдання — навпаки, все ретельно приховати!

Барвисте мелірування

Химерні техніки фарбування з додаванням в зачіску яскравих пасм — теж поганий варіант за наявності сивого волосся, хоч багато стилістів і радять робити на них ставку. З таким фарбуванням сивина буде тільки помітніше, а ти сама створиш безглузде враження жінки, що відчайдушно біжить за вічною молодістю.

Читайте також: Який вітамін потрібно приймати, щоб зменшити сивину у волоссі.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: