Силові тренування, які можуть покращити ваше психічне здоров’я

Силові тренування асоціюються з фізичними досягненнями, такими як ріст м’язів і збільшення сили. Однак його вплив на психічне здоров’я часто не помічається. ...
тренування
Фото: BeWell

Силові тренування часто асоціюються з фізичними досягненнями, такими як ріст м’язів і збільшення сили. Однак його вплив на психічне здоров’я є настільки ж значним, що часто не помічається, повідомляє Only my health.

Регулярні силові тренування не тільки змінюють ваше тіло, але й розвивають ваш розум, пропонуючи безліч переваг для психічного здоров’я.

Поліпшення настрою та зняття стресу

Згідно з Міжнародним журналом екологічних досліджень нейромедіатори зменшують стрес, знімають тривогу та покращують загальний настрій. Приділяючи час силовим тренуванням, ви створюєте природний шлях, щоб підняти свій настрій і знайти полегшення від щоденного тиску життя.

Покращена якість сну

Якісний сон необхідний для психічного благополуччя. Силові тренування сприяють кращому сну, регулюючи внутрішній годинник вашого тіла та покращуючи режим сну. Завдяки регулярним тренуванням ви зможете відчути глибший і відновлюючий сон, що призведе до покращення когнітивних функцій і емоційної стійкості.

Підвищення впевненості та самооцінки

У міру того, як ви прогресуєте в силових тренуваннях і досягаєте своїх фітнес-цілей, ви розвиваєте почуття виконаної роботи та впевненості. Ця нова впевненість виходить за межі тренажерного залу, позитивно впливаючи на різні аспекти вашого життя. Ви підходите до викликів з більшою стійкістю та вірите у свою здатність долати перешкоди.

Ясність розуму та зосередженість

Концентрація, яка необхідна під час силових тренувань, сприяє ясності розуму та загострює вашу увагу. Занурюючись у кожну вправу, ви розвиваєте уважність, що призводить до покращення когнітивних функцій, продуктивності та здатності приймати рішення у повсякденному житті.

Стійкість до стресу та емоційне благополуччя

Силові тренування служать потужним виходом для вивільнення стриманих емоцій і управління стресом. Це дає вам змогу направляти негативну енергію на позитивні, продуктивні зусилля, сприяючи емоційній рівновазі та стійкості. З часом у вас розвинеться сильніший спосіб мислення, здатний легше долати життєві труднощі.

Силові вправи

Ось п’ять динамічних силових вправ, які не тільки формують вашу фігуру, але й підтримують ваше психічне благополуччя:

Присідання

Присідання — це базова комплексна вправа, яка націлена на кілька груп м’язів, включаючи квадрицепси, підколінні сухожилля, сідниці та кор. Виконання присідань не тільки зміцнює нижню частину тіла, але й покращує поставу та стабільність, підвищуючи вашу впевненість і загальну фізичну витривалість.

Станова тяга

Станова тяга задіює весь задній ланцюг, що включає такі м’язи, як підколінні сухожилля, сідничні м’язи, поперек і пастки. Цей складний рух не тільки збільшує силу та міць, але й сприяє розумовій стійкості, кидаючи виклик вашій зосередженості та рішучості.

Віджимання

Віджимання — це універсальна вправа з власною вагою, яка зміцнює грудну клітку, плечі, трицепси та кор. Включення віджимань у вашу рутину зміцнює верхню частину тіла, сприяючи розумовій дисципліні та наполегливості, коли ви прагнете збільшити кількість повторень або освоїти просунуті варіанти.

Планка

Планки відомі своїми перевагами для зміцнення ядра, залучаючи м’язи черевного преса, косих м’язів і нижньої частини спини. Утримування положення планки вимагає розумової сили духу, концентрації та уважності, сприяючи міцному зв’язку між тілом і розумом, необхідним для загального благополуччя.

Тяги з гантелями

Вправи з гантелями націлені на верхню частину спини, широкі м’язи та біцепси, сприяючи збалансованому розвитку м’язів і покращенню постави. Опановуючи цю вправу, ви зміцнюєте як фізичну, так і розумову силу, виховуючи стійкість і рішучість у своїй фітнес-подорожі.

Висновок:

Включення цих вправ у ваш режим силових тренувань може відкрити велику кількість переваг для психічного здоров’я, дозволяючи вам вести повноцінне та витривале життя. Пам’ятайте, що послідовність, правильна форма та поступовий прогрес є ключовими для того, щоб отримати повну користь від силових тренувань для вашого розуму та тіла.

Читайте також: Поради для схуднення: 9 простих прийомів, щоб пришвидшити ваше схуднення

Поділитися:
Категорії
Здоров'я
Стрічка новин

Читайте також: