Honda представила новий кросовер CR-V 2024 року

Новий кросовер знаменує собою другий модельний рік Honda CR-V шостого покоління, в якому використовується архітектура Honda Civic....
Фото: АР

Новий кросовер знаменує собою другий модельний рік Honda CR-V шостого покоління, в якому використовується архітектура Honda Civic. Єдина новинка, представлена ​​моделлю 2024 року, – це комплектація Sport-L, яка поставляється виключно у вигляді гібрида з переднім або повним приводом за ціною 37 645 або 39 145 доларів (1,39 млн або 1,45 млн гривень за актуальним курсом), повідомляє Аutotheme.

Sport-L займає проміжне положення між EX-L і топової Sport Touring, звідси і її відносно висока ціна.

Для порівняння, LX 2WD початкового рівня можна придбати за 30795 доларів.

Компанія American Honda Motor Co. заявляє, що вона орієнтована виключно на молодих і активних

людей, на тих же покупців, на яких орієнтовані решта всіх кросовери, що продаються сьогодні. Правду кажучи, молодь, як правило, віддає перевагу дещо більш доступному.

Але якщо без критики, цей абсолютно новий для 2024 варіант дійсно поставляється з великою

кількістю стандартного обладнання. По-перше, список позитивних якостей відкривають шкіряні

сидіння та система контролю гальмування на низьких швидкостях. Основні функції також включають передній та задній датчики паркування, сидіння переднього пасажира з електроприводом, задні двері з електроприводом, мультимедіа з 9,0-дюймовим екраном та бездротовим зв’язком Android Auto та Apple CarPlay , а також 15-ватну зарядку для смартфона та вісім динаміків.

З візуального погляду до колес Berlina Black приєднуються прямокутні накладки на вихлопні труби та глянсово-чорні елементи екстер’єру. Економія палива також вражає. Honda вказує 5,9 літра на 100 кілометрів для 2WD, причому повний привід витрачає 6,4 літра на 100 кілометрів у комбінованому циклі випробувань EPA.

Замість звичайної безступеневої трансмісії у гібриді використовується система з електронним

керуванням. Його двигун також є безнаддувним, що працює за циклом Аткінсона, на відміну від

агрегату з турбонаддувом, що працює за циклом Отто для трансмісії з ДВС. CR-V Hybrid має 204 л.с. та 335 Нм проти 190 л.с. та 243 Нм бензинової версії.

Читайте також: На продаж виставили люксовий Bentley короля Карла III.

Поділитися:
Категорії
АвтоФото
Стрічка новин

Читайте також: