Пішла із життя акторка Анастасія Заворотнюк

Наприкінці 2023 року Заворотнюк пройшла курс дорогого лікування, але хвороба не відступала. Актриси не стало в ніч проти 30 травня у віці 53 років....
Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

30 травня після тривалає хвороби померла російська акторка, зірка серіалу “Моя прекрасна Няня”, Анастасія Заворотнюк. Про це повідомляють на сторінках знаменитості в Instagram.

Акторка кілька років боролася зі злоякісною пухлиною головного мозку, проте не змогла перемогти хворобу.

Відомо, що Анастасія багато років лікувалася від гліобластоми головного мозку. Інформація про те, що у “прекрасної няні” онкологія, була оприлюднена в 2019 році. Вона перестала з’являтися на публіці і зніматися в кіно.

У 2020 році зірка пройшла лікування експериментальною вакциною на основі імунних клітин, яку виробляють індивідуально для кожного хворого.

Наприкінці 2023 року Заворотнюк пройшла курс дорогого лікування, але хвороба не відступала. Два тижні тому стан актриси різко погіршився. Актриси не стало в ніч проти 30 травня у віці 53 років.

Увесь цей час раз із Анастасією був її третій чоловік, фігурист Петро Чернишов. У неї залишилися троє дітей: 28-річна Анна, 23-річний Майкл та шестирічна донька Міла.

Читайте також: Не стало української співачки Ніни Матвієнко.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниШоу-бізнес
Стрічка новин

Читайте також: