80-річного Річарда Берроуза, якого розшукували 27 років нарешті заарештували

У Великій Британії 80-річного Річарда Берроуза , який перебував у розшуку 27 років, заарештували в аеропорту Хітроу після його повернення. ...
поліцейський
Фото: GettyImages

Поліція повідомила, що 80-річного чоловіка, який перебував у розшуку 27 років, заарештували в аеропорту Хітроу, повідомляє Sky News .

Річард Берроуз був заарештований у четвер після повернення до Великобританії з Таїланду , повідомив представник поліції Чешира.

Його залишили під вартою, і він повинен був постати перед судом Честера у вівторок.

Поліція повідомила, що він перебував у розшуку з грудня 1997 року, коли він не з’явився в суд Честерської корони, щоб постати перед судом за двома пунктами звинувачення в серйозному сексуальному злочині та 11 пунктами звинувачення в непристойному нападі.

Звинувачення стосуються сексуального насильства над дітьми, яке, як стверджується, відбулося між 1969 і 1971 роками, як повідомляється, мало місце в дитячому будинку в Конглтоні, Чешир і Вест-Мідлендс.

Детектив-інспектор Елеанор Аткінсон з поліції Чеширу сказала: «Наша рішучість знайти Берроуза не послабилася протягом останніх 27 років, і його арешт знаменує значний крок вперед у цій справі та початок закриття для всіх причетних. Я також сподіваюся, що його арешт буде попередженням для будь-яких інших розшукуваних підозрюваних, демонструючи, що незалежно від того, як довго ви ховаєтесь, ми вас знайдемо, і ви будете заарештовані».

Зусилля знайти Берроуза після його зникнення включали апеляцію Crimewatch у 1998 році.

Дункан Берредж, офіцер міжнародного зв’язку Національного агентства боротьби зі злочинністю в Таїланді, сказав: «Використовуючи нашу міжнародну мережу та тісно співпрацюючи з колегами з поліції Чешира, ми змогли вистежити втікача, якого розшукують у зв’язку з надзвичайно серйозними звинуваченнями».

Читайте також: В Італії жінка отримала рахунок за воду на 62 тисячі євро

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: