Ще дві країни Європи доєднались до Шенгенської зони

Болгарія та Румунія вступили до Шенгенської зони. Про повноцінне членство цих країн у зоні поки що не йдеться, бо на частині кордонів контроль залишать. ...
шенген, Шенгеська зона, дорожній знак
Фото: minfin

Болгарія та Румунія вже 31 березня офіційно вступають до Шенгенської зони. Про повноцінне членство цих країн у зоні поки що не йдеться, бо на частині кордонів контроль залишать. Про це повідомила Європейська комісія., пише Businessua.

Прикордонний контроль на в’їзді та виїзді з цих країн до інших країн Шенгенської зони повітряним чи водним транспортом буде скасовано.  Проте на сухопутних кордонах з іншими країнами Євросоюзу контроль на певний час збережеться.  Наразі Австрія виступає проти скасування контролю; наразі переговори тривають.

У Шенгенську зону входять 29 країн. З 27 країн ЄС 25 входять до Шенгенської зони. Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Швейцарія не є членами ЄС, але підписали угоди про приєднання до Шенгенської угоди і є членами Шенгенської зони. Крім того, Монако, Сан-Марино та Ватикан, які зберігають відкриті кордони зі своїми сусідами, вважаються де-факто членами Шенгенської зони.
Читайте також: У Польщі чоловік в’їхав на авто у натовп, серед постраждалих 6 українців: що відомо

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: