Найкрасивіші ідеї для манікюру осені 2023: наймодніші відтінки (фото)

Якщо хочеться отримати манікюр, як на картинках у глянцевому журналі, обов'язково бери на озброєння ці нейл-ідеї. У моді — стиль тихої розкоші....
модний манікюр, нігті
Модний манікюр осені-2023

Серед затребуваних відтінків цього сезону експерти інституту кольору Pantone називають різні варіанти рожевої гами, а також приглушений помаранчевий тон. Ще можна придивитися до глибокого синьо-чорного кольору – він завжди рятує своєю універсальністю і не перестає бути актуальним.

Головні тренди соцмереж

Якщо хочеться отримати манікюр, як на картинках у глянцевому журналі, обов’язково бери на озброєння ці нейл-ідеї. У вересні в соцмережах завірусилися і мінімалістичні ідеї у стилі тихої розкоші, і розписні нігті з осінніми мотивами.

Місячний дизайн

Зворотний френч став не менш популярним, ніж класичний французький манікюр. Восени такий нейл-дизайн виглядає особливо атмосферно – за рахунок вишуканого поєднання із затишною сезонною гамою.

Винні нігті

Фіолетово-бордова гама – один із головних атрибутів осіннього періоду. При цьому нігті у винних тонах можуть виглядати по-різному. Все залежить від насиченості відтінку та текстури обраного лаку.

Кокосові нігті

Білий манікюр ще ніколи не був таким трендовим, як цього сезону!

Рум’янець на нігтях

Манікюр з легким рожевим кольором по краю нігтів сміливо претендує на звання класичного б’юті-рішення для холодного періоду. У минулих сезонах він міцно закріпив свої позиції і тепер все частіше підкорює серця дівчат по всьому світу.

Читайте також: Нюдовий манікюр, що подовжує нігті: ідеальний базовий варіант.

Поділитися:
Категорії
ЛедіФото
Стрічка новин

Читайте також: