У Польщі загинули двоє 16-річних братів з України

Трагічний випадок стався минулої неділі, 19 червня, в другій половині дня. Троє хлопців (17 років та двоє по 16 років) увійшли до Вісли в небезпечному місці, де знаходяться рухомі...

Трагічний випадок стався минулої неділі, 19 червня, в другій половині дня. Троє хлопців (17 років та двоє по 16 років) увійшли до Вісли в небезпечному місці, де знаходяться рухомі мілини й вири. В певний момент усіх почало затягувати в них: 17-річному юнакові вдалося вибратися на берег, а от довє 16-річних зникли під водою. Старший хлопець намагався подати їм руку, але всі зусилля виявилися марними, повідомляє Yavp.pl.

На місце одразу викликали рятувальників, які шукали зниклих до пізнього вечора, однак безрезультатно. Пошуки продовжилися наступного дня, але теж виявилися марними. Тіла загиблих хлопців вдалося знайти на підняти на поверхню тільки у вівторок, 21 червня, в другій половині дня. 

За інформацією польських ЗМІ, загиблі хлопці з України були братами. На місці, де вони увійшли в Віслу, два роки тому сталася подібна трагедія: тоді також потонула людина і також це був іноземець.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: