У Польщі українець втік з лікарні в Зеленій Гурі, пізніше поліція знайшла його мертвим

Співробітники повідомили поліцію про подію. У вівторок вранці на одній із вулиць міста знайшли тіло 40-річного громадянина України...
Лікарня в Зеленій Гурі / фото: lubuskie24.pl

Як повідомляє lubuskie24.pl, відомо, що в університетській лікарні (Szpitalu Uniwersyteckim) лікувався 40-річний громадянин України. О 3:20 годині ночі чоловік все ще перебував у своїй палаті разом з іншими пацієнтами. Однак коли через 40 хвилин медсестра увійшла до палати, щоб взяти у пацієнта кров на аналіз, та виявилося, що його вже на місці не було. 

Співробітники лікарні спочатку самостійно обшукали лікарню та перевірили камери нагляду. Вони зрозуміли, що чоловік взагалі не виходив з кімнати та заходив у коридор. Це означало, що він мав вистрибнути з вікна на дах і втекти з лікарні.

Про весь інцидент повідомили Головне управління муніципальної поліції в Зеленій Гурі. Поліцейських підняли на ноги та почали шукати чоловіка. У вівторок вранці на вул. Святого Кінга, тіло розшукуваного знайшли в глухому кутку.

На місце прибули прокурор та швидка допомога. Через відсутність слідів, що вказують на причетність третіх осіб, прокурор утримався від проведення розтину.

Читайте також: У Польщі раптово померла 12-річна українка.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: