У Польщі 18-річний українець знищив мікроавтобус свого роботодавця

Молодий українець, якому того дня виповнилося 18 років, відзначав свято разом з 17-річним товаришем. Хлопці вживали алкоголь, після чого їх потягнуло на пригоди...
Фото з місця пригоди: KPP Puławy

Із святкування 18-річчя й одразу до в’язниці потрапив молодий громадянин України в Польщі. 

Як повідомляє сайт місцевої поліції, інцидент стався в ніч з 8 на 9 червня у селі Клементовіце Люблінського воєводства. Молодий українець, якому того дня виповнилося 18 років, відзначав свято разом з 17-річним товаришем. Хлопці вживали алкоголь, після чого їх потягнуло на пригоди. Вони сіли у мікроавтобус Ford Transit, власником якого був роботодавець юнаків, й вирішили покататися. Однак все закінчилося тим, що автомобіль перекинувся.


Поліцейські, які прибули на місце події, з’ясували, що 18-річний водій мав аж 2 проміле алкоголю в крові, його неповнолітній пасажир – трохи більше 1-го. 
Обох учасників ДТП доставили в лікарню, але медичне обстеження не виявило в них серйозних травм, тож юнаки потрапили під поліційну варту. 18-річного звинувачують у керуванні транспортом у нетверезому стані та без водійських прав, спричиненні ДТП та користуванні автомобілем без згоди його власника.

Читайте також: У Польщі перекинувся бус з українцями.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: