Польща, Литва та Латвія можуть закрити кордони з Білоруссю

Міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Камінський відповів на слова білоруського президента Олександра Лукашенка...
Маріуш Камінський
Міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Камінський

Міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Камінський відповів на слова білоруського президента Олександра Лукашенка, який припустив, що “вагнерівці” з Білорусі можуть зайти на польську територію, повідомляє RMF FM.

“Вороги нашої країни зі сходу хотіли б, щоб наші громадяни були стривожені і позбавлені почуття безпеки… Ми не сприймаємо це (слова Лукашенка) серйозно. І всіх потенційних туристів прийматимемо адекватно і як належить”, – наголосив він.

Камінський додав, що в Польщі “не буде зелених чоловічків, які безкарно здійснюватимуть свою діяльність на нашому кордоні”, а будь-яка армія НАТО здатна “в найкоротші терміни” перемогти “вагнерівців”.

Він додав, що Варшава веде переговори з Латвією та Литвою про те, як реагувати на присутність найманців, і країни допускають можливе закриття кордонів із Білоруссю у разі потреби.

“Якщо будуть серйозні інциденти, пов’язані з “вагнерівцями”… на кордонах країн НАТО і ЄС, як-то Польща, Литва та Латвія, ми, безперечно, вживатимемо заходів разом. І я не виключаю, що якщо ми вважатимемо, що це правильна реакція зараз, то це призведе до повної ізоляції Білорусі, і білоруський режим має це усвідомлювати”, – пояснив міністр.

Читайте також: Великобританія оголосила про нові санкції проти Росії.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: