COVID-19: У Британії вакцинуватимуть дітей до 5 років, які є у групі ризику

Офіційні особи охорони здоров'я кажуть, що маленькі діти, які мають основні захворювання, більш ніж у сім разів частіше потрапляють до реанімації...
У Британії будуть вакцинувати від коронавірусу дітей віком до 5 років / фото: news.sky

Офіційні особи охорони здоров’я кажуть, що маленькі діти, які мають основні захворювання, більш ніж у сім разів частіше потрапляють до реанімації, повідомляє Sky News.

Діти до п’яти років отримають вакцину від COVID вперше, оголосили представники охорони здоров’я.

Об’єднаний комітет з вакцинації та імунізації (JCVI) рекомендував пропонувати вакцину дітям віком від шести місяців до чотирьох років, які перебувають у групі клінічного ризику.

Дітям, які відповідають вимогам, буде запропоновано дві дози вакцини з інтервалом від восьми до 12 тижнів між ними.

JCVI наразі не рекомендує вводити вакцину дітям, які не належать до клінічної групи ризику, оскільки COVID-19 викликає «лише легкі симптоми» або взагалі не викликає «у переважної більшості» немовлят і дітей.

Національна служба охорони здоров’я Англії оголосила, що з середини червня почне пропонувати щеплення тим, хто має на це право.

Батькам порадили зачекати, поки з ними зв’яжуться, перш ніж звертатися.

6 грудня 2022 року у Британії дозволено використання вакцини Pfizer-BioNTech для дітей віком від шести місяців до чотирьох років.

Міністр охорони здоров’я Уельсу Елунед Морган заявив, що «триває невизначеність щодо того, чи розвиватиметься та змінюватиметься вірус, як довго триватиме імунітет та епідеміологія інфекції».

Він додав: «Шанси госпіталізації до педіатричних відділень інтенсивної терапії з важкою формою COVID-19 більш ніж у сім разів вищі для немовлят і дітей раннього віку з основними захворюваннями порівняно з дітьми без основних захворювань».

Читайте також: “Кракен” виявили у пацієнтів по всій Україні, окрім однієї області.

Поділитися:
Категорії
Світ
Стрічка новин

Читайте також: