Археологи знаходять сліди середньовічного замку Глостера

Археологи з Cotswold Archaeology знайшли сліди середньовічного замку Глостер в Глостері, Англія. Замок вперше був побудований у норманський період....
розкопки стародавнього замку
Фото: Cotswold Archaeology

Археологи з Cotswold Archaeology знайшли сліди середньовічного замку Глостер в Глостері, Англія, повідомляє Heritage Daily.

Замок вперше був побудований у норманський період як простий мот і бейлі. Протягом століть різні добудови та періоди реконструкцій розширили межі замку, який до 13 століття став королівською резиденцією для знаті та англійських королів.

Між 15-м і 17-м століттями замок занепав, і велика частина кам’яної кладки з укріплень була використана для будівництва доріг і будівель у центрі міста, залишивши лише фортецю, яка використовувалася як в’язниця.

З часом фортеця була визнана непридатною, і в 1787 році її почали зносити, не залишивши видимих ​​залишків замку.

Під час будівельних робіт на південному заході від центру міста Глостер археологи з Cotswold Archaeology виявили сліди замку під баскетбольним майданчиком колишнього HMP Gloucester.

Кілька траншей виявили залишки середньовічних конструкцій, які археологи інтерпретували як частину мурованої дамби або конструкції мосту. Це забезпечувало доступ до замку через його внутрішній оборонний рів і продовжував на північний схід на Касл Лейн.

Розкопки також виявили подальше руйнування та пограбування кам’яної кладки, про що свідчить засипаний замковий рів, і включали культурні ґрунти Замкових садів, які займали цю територію з кінця 18 століття до середини 19 століття.

Крім того, було ідентифіковано ділянку пост-середньовічної стіни, що стосується садів, що відповідає межі, зображеній на картах початку та середини 19 століття.

Читайте також: Скарб, пов’язаний із шахраєм-відлюдником, знайдений у Свєнтокшиських горах

Поділитися:
Категорії
Історія
Стрічка новин

Читайте також: