Четверо громадян України намагалися завезти в Польщу 7 млн. гривень

Під час перевірки виявилося, що в багажу 4-х осіб знаходиться загалом 7 млн гривень готівкою. Українці пояснили, що ці гроші призначалися на купівлю нерухомості...
Фото: kas.gov.pl

Як повідомляє сайт Сілезького відділу митної служби, четверо громадян України прибули до Польщі з Грузії (Кутаїсі) в аеропорт Катовіце-Пижовіце й намагалися пройти митно-прикордонний контроль “зеленою смугою” (немає нічого до декларування). Попри це, їхній багаж співробітники митно-податкової служби Сілезького КАС все ж вирішили перевірити.

Під час перевірки виявилося, що в багажу 4-х осіб знаходиться загалом 7 млн гривень готівкою (у перерахунку на злоті – це понад 800 тис). Громадяни України пояснили, що ці гроші призначалися на купівлю нерухомості. Однак від покарання таке пояснення їх не врятувало. 

За спробу нелегального перевезення грошей усіх 4-х оштрафували на загальну суму понад 62 тисяч злотих. А все через те, що без декларування через кордон дозволяється перевозити готівкою не більше 10 тисяч євро (або еквівалент) на особу.

Читайте також: У Польщі в ДТП потрапив бус із українцями.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: