У Польщі чоловік втратив виплату лікарняного, бо закашляв у труні

Власник похоронного бюро взяв лікарняний необгрунтовано, але в цей час перебував на роботі. Зрозумівши, що може втратити виплати, він сховався у труні...
Фото: inpoland.net.pl

Дуже нетиповий інцидент мав місце в Куявсько-Поморському воєводстві. 

Як пoвідoмляє eskarock.pl, до похоронного бюро з перевіркою прийшли працівники ZUS (Департамент соціального забезпечення). Усе через те, що власник фірми пішов на лікарняний, а ZUS проводить вибіркові перевірки таких осіб, щоб переконатися, що вони дійсно хворі, а не працюють чи відпочивають у цей час. 

Власник похоронного бюро взяв лікарняний необгрунтовано, але в цей час перебував на роботі. Зрозумівши, що може втратити виплати, він сховався від перевіряючих у…труні. І все б, ймовірно, обійшлося, якби чоловік не почав там кашляти. Кашель його і видав, повідомила Кристина Міхалек, прес-секретар Куявсько-Поморського відділення ZUS. Після того, як власника фірми побачили на робочому місці та й ще в такій схованці, виплату лікарняних йому скасували.

У Польщі дедалі більше випадків «порушення» лікарняних. Подібна ситуація по всій країні.

Протягом 2022 року ZUS провів перевірку 32,5 тис. на воєводстві. листки непрацездатності. Багато мешканців досі використовують лікарняні не за призначенням. Працівники ZUS затримали виплату понад 1,4 тис. допомоги по хворобі в сумі 1,3 млн. злотих. З іншого боку, 23,8 тисячі з них були призупинені по всій Польщі. на суму 22 млн. злотих.

Читайте також: Бразилець інсценував власну смерть, щоб дізнатися, хто прийде до нього на похорон.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: