Бразилець інсценував власну смерть, щоб дізнатися, хто прийде до нього на похорон

У Бразилії чоловік вирішив інсценувати власну смерть, щоб дізнатися, хто прийде на його похорон. Гості похорону звинуватили Лемоса в жорстокості...
Чоловік витратив п'ять місяців, щоб організувати свій «похорон» / фото: Facebook Бальтазара Лемоса

У Бразилії чоловік вирішив інсценувати власну смерть, щоб дізнатися, хто прийде на його похорон, пише Oddity Central. Вчинок чоловіка обурив друзів та членів сім’ї.

Чоловік по роботі відвідує багато похоронів, на які приходять від 2 до 500 осіб. Якоїсь миті він задумався, скільки членів сім’ї та друзів прийде на його похорон.

60-річний Бальтазар Лемос опублікував у соцмережах повідомлення про власну смерть. Напередодні публікації чоловік поділився фотографією, зробленою біля входу до місцевої лікарні, тим самим натякаючи підписникам, що має проблеми зі здоров’ям. Коли новина про загибель бразильця стрімко розійшлася, його друзі почали висловлювати співчуття у коментарях, а родина була в шоці. Один із його племінників вирушив до лікарні, щоб дізнатися більше інформації про дядька, але там жодних записів про госпіталізацію Лемоса не виявилося.

Пізніше людям повідомили дату та час похорону. 18 січня друзі та родина Лемоса зібралися у невеликій каплиці у рідному місті. Якогось моменту голос Бальтазара почав розповідати про його життя, і деякі з присутніх почали плакати. Потім двері церкви відчинилися, і бразилець з’явився перед присутніми. Він пояснив, що інсценував свою смерть, щоб подивитися, хто прийде на похорон.

Гості похорону звинуватили Лемоса в жорстокості, сам же чоловік відповів, що ніколи не хотів завдавати людям горя, але це був єдиний спосіб дізнатися, хто оплакуватиме його смерть, і вибачився. «Я щиро перепрошую цих людей», — додав він. За його словами, підготовка до «похорону» зайняла п’ять місяців.

Після розголосу у ЗМІ люди звернули увагу, що у Лемоса є вісімдесятирічна мати, прикута до інвалідного візка. Вони вважали витівку чоловіка ще більш нерозсудливою, адже у літньої жінки міг статися серцевий напад.

Читайте також: Чоловік прикинувся мертвим через борги, але заворушився у труні.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: