Як правильно спати, щоб гарно виглядати

Освоюємо складну науку б'юті-сну, знання основ якої забезпечить тобі свіжий і здоровий вигляд відразу після пробудження. Як мати свіжий вигляд...
Фото ua.depositphotos.com

Освоюємо складну науку б’юті-сну, знання основ якої забезпечить тобі свіжий і здоровий вигляд відразу після пробудження.

Лікарі сходяться на думці, що якісний і правильний сон є такою ж важливою частиною догляду за собою як регулярне використання очищувальних і зволожуючих засобів. Іншими словами, якщо ти погано висипаєшся, то щоб не робила зі своїм обличчям, результат все одно розчаровуватиме.

Перевірити, чи правильно ти спиш пропонуємо зараз! Пройдися по цих 4 основних «законах» б’юті-сну: саме їх дотримання буде гарантією твого свіжого виду, що відпочив.

Висота подушки

Подушка може бути будь-якою, але її висота має ключове значення. Який стандарт? Подушка має бути не менше половини розміру плеча. При цьому спати потрібно у зручній та комфортній позі, не втикаючись у неї обличчям.

Тривалість сну

Для повного відновлення організму потрібно щонайменше 7 годин. Важливим є і час відходу до сну та підйому. Так, краще привчити себе лягати і вставати раніше, щоб залишатися в гармонії з ритмами сходу та заходу сонця.

Рідина перед сном

Щоб одразу ж після пробудження не нагадувати бджоляра з китайського села, стеж за кількістю рідини, яку ти випиваєш перед відходом до сну. На ніч краще не налягати на воду і чай, інакше вранці доведеться пускати в хід важку артилерію для боротьби з набряками.

Наноси крем заздалегідь

Візьми за правило зволожувати шкіру кремом щонайменше за півгодини до відходу до сну. За цей час засіб встигне повноцінно вбратися в шкіру. В іншому випадку крем віддасть половину своїх корисних властивостей подушці – тобі вони явно потрібніші.

Читайте також: 5 щоденних звичок, які шкодять нам сильніше, ніж куріння.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: