5 щоденних звичок, які шкодять нам сильніше, ніж куріння

Наше здоров'я в наших руках - цю просту істину варто запам'ятати. Сидіти цілодобово - це майже гірше, що ви можете зробити для свого організму...
Ілюстративне фото

Скільки пунктів про вас?

Наше здоров’я в наших руках – цю просту істину варто запам’ятати. І щоразу згадувати, коли ви робите це.

Сидячий спосіб життя

Сидіти цілодобово – це майже гірше, що ви можете зробити для свого організму. Вчені з Канади з’ясували, що сидячий спосіб життя підвищує ризик розвитку раку кишечника, молочної залози та легень. Тож намагайтеся рухатися більше! Навіть на віддаленій роботі або в офісі робіть активні перерви. Йога або легка зарядка – оптимальний варіант. І, звичайно, займайтеся 2-3 рази на тиждень спортом. Будь-яким.

Занадто багато м’яса та сиру

Дослідники попереджають, що тваринний білок містить особливий гормон, який може викликати рак. Повністю відмовлятися від стейків та сирної тарілки не варто, але скоротити білкові страви до розумної кількості просто необхідно. Замінюйте тваринний білок рослинним. Додайте в раціон горіхи та бобові культури.

Використання газової плити під час готування

Виявляється, що ті, хто готує страви на газовій плиті, щодня отримують додаткову дозу двоокису азоту, окису вуглецю та формальдегіду. Ті ж речовини, які щодня споживають курці разом із цигаркою. Як вирішити проблему? Просто купіть якісну витяжку.

Любов до штучної засмаги

На жаль, засмага досі популярна. Навіть висока ймовірність злоякісних пухлин не зупиняє любителів засмаглої шкіри. Якщо ви думаєте про своє здоров’я, захистіть свою шкіру від шкідливих променів сонця та відмовтеся від походів у солярій. І так, крем з SPF має стати вашим найкращим другом.

Нестача сну

Якщо ви відмовилися від куріння, ведете активний спосіб життя і правильно харчуєтеся, але спите по кілька годин на день, ви все одно заганяєте себе в групу ризику нарівні з курцем. Нерегулярний і поганий сон підвищує ваші шанси захворіти на рак. Щоб залишатися здоровим, необхідно спати щонайменше по вісім годин.

Читайте також: Як посилити ефект будь-якої маски для волосся: так вона спрацює вдвічі краще.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: