Проект реставрації відкриває непошкоджені бункери часів Другої світової війни

Проект реставрації з видалення інвазивних рослин у Heist Willemspark, Бельгія, призвів до виявлення трьох непошкоджених бункерів часів Другої світової війни....
бункер часів Другої світової війни
Фото: Municipality of Knokke-Heist

Проект реставрації з видалення інвазивних рослин з дюн у Heist Willemspark, Бельгія, призвів до виявлення трьох непошкоджених бункерів часів Другої світової війни, повідомляє Heritage Daily.

Heist Willemspark знаходиться в муніципалітеті Knokke-Heist, розташованому на узбережжі Бельгії поблизу кордону з Нідерландами.

Під час Першої світової війни територія парку використовувалася як німецька позиція для важких артилерійських батарей, відомих як «Фрейя» та «Августа», і серії передових спостережних бункерів для дальнього судноплавства в Ла-Манші.

Деякі з цих споруд були перепрофільовані німецькою армією під час Другої світової війни та додатково укріпленні як частина Атлантичного муру, системи берегової оборони, побудованої між 1942 і 1944 роками вздовж узбережжя континентальної Європи. Територія Атлантичного муру в Heist Willemspark була позначена німецькою армією як Stützpunkt Heyst.

Згідно із заявою для преси муніципалітету Кнокке-Хейста, бункери були виявлені Агентством природи та лісів під час реставраційного проекту під назвою LIFE DUNIAS.

Розкопки на глибині лише кілька футів виявили три бункери Gruppenunterstand Type VF2a. VF2a призначений для розміщення Gruppe (найменшого німецького підрозділу, що складається з 10 солдатів), які керували передовими радіолокаційними позиціями. Бункери в Heist Willemspark мають зовнішні розміри 6 на 7 метрів і закриті бетонним армованим дахом товщиною 1 метр.

Проект також виявив сліди цегляних траншей, фрагмент бетонної доріжки та велику кількість уламків, що містять предмети, такі як посуд, боєприпаси, кабелі та водопровідні труби.

Представник LIFE DUNIAS сказав: «Ці руїни ілюструють попередні спроби повністю стерти воєнну історію парку. Більш легкі споруди були зруйновані та перетворені на руїни, тоді як більш важкі бункери були покриті шаром ґрунту та сховані, наче їх ніколи не було».

Читайте також: Величезний некрополь залізного віку знайдений в Аморосі

Поділитися:
Категорії
Історія
Стрічка новин

Читайте також: