Бельгієць інсценував смерть і прибув на похорон

Бельгійський TikToker Девід Бартен разом з дружиною та дітьми вирішив розіграти складний пранк, інсценувавши власну смерть і здивувавши присутніх на похоронах...
Фото: epochtimes.com.ua

Бельгійський TikToker Девід Бартен разом з дружиною та дітьми вирішив розіграти складний пранк, інсценувавши власну смерть і здивувавши присутніх на похоронах. Щоб поширити новину про його “смерть”, один з його дітей розмістив відповідний пост у соціальних мережах, повідомляє Epochtimes.

На фальшивому похороні, що відбувся поблизу міста Льєж, були присутні друзі та родичі, одягнені в чорне, які очікували похмурої церемонії.

У той час як деякі присутні відчули полегшення і побігли обіймати Бартена, інші залишалися розгубленими. Пізніше Бартен пояснив, що організував цей розіграш, тому що відчував себе недооціненим своєю сім’єю і друзями, бажаючи дати їм життєвий урок про те, що не варто сприймати близьких як щось само собою зрозуміле.

Він висловив свою образу через те, що його не запрошували на заходи і він відчував, що його ігнорують.

Баертен, який має значну кількість підписників у TikTok, стверджує, що деякі близькі люди зв’язалися з ним після цього розіграшу, що свідчить про те, що він показав, хто дійсно піклується про нього.

Він вважає, що ці відповіді – його перемога, адже ті, хто не був присутній на похоронах, після цього зв’язалися з ним, щоб зустрітися, доводячи тим самим свою турботу і занепокоєність.

Хоча Баертен не опублікував повного відео похоронного розіграшу, інший користувач TikTok зафіксував реакцію на приземлення гелікоптера і обійми Баертена з одним емоційним скорботним.

Читайте також: Бразилець інсценував власну смерть, щоб дізнатися, хто прийде до нього на похорон.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: