У Польщі підліток з України впав у річку з-понад 10-метрової висоти

Це помітив краківський поліцейський Маріуш Моравський, який саме в той час проїжджав поруч велосипедами з дітьми. Він витягнув хлопця на берег...
У Польщі поліцейський Маріуш Моравський врятував українського підлітка
Поліцейський Маріуш Моравський врятував українця / фото: facebook.com/Malopolska.Policja

Як пoвідoмляє сайт місцевої поліції, інцидент трапився 11 травня в другій половині дня. Молодий хлопець впав у річку з мосту з-понад 10-метрової висоти. 

Це помітив краківський поліцейський Маріуш Моравський, який саме в той час проїжджав поруч велосипедами з дітьми. Хоч чоловік і був поза службою, то одразу відреагував: спочатку викликав рятувальні служби, а потім віддав свій телефон перехожому, а сам спустився драбиною під дамбу й знайшов там рятувальне коло, яке кинув хлопцеві. Згодом подав йому ще й мотузку, яку прив’язав до опори дамби. Зрештою, чоловік сам кинувся у воду, аби витягти хлопця на берег. 

Коли це вдалося з допомогою перехожого, то неповнолітньому надали першу допомогу. Хлопець вже був без свідомості у тяжкому стані. Далі його передали медикам, які прибули на місце. Ті вирішили транспортувати потерпілого поліцейським моторним човном на інший берег до автомобіля “швидкої”, якою згодом хлопця доставили до лікарні.

Уже потім було встановлено, що потерпілий – це 14-річний громадянин України.

Його батьки також невдовзі з’явилися на місці події.

За попередніми  висновками поліції, треті особи не причетні до падіння хлопця у воду.

Зараз правоохоронці з’ясовують обставини події. 

Читайте також: У Польщі сусід по житлу обікрав українок на значну суму.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниСвіт
Стрічка новин

Читайте також: