Дві срібні та п’ять бронзових медалей вибороли українські веслувальники в Італії

Ще сімома медалями поповнилася скарбничка України на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та спортсменів до 23-х років в Ауронцо....

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

Срібний дубль оформив в юніорській віковій категорії Ярослав Верблюд, посівши друге місце у каное-двійці на 500 м з Віталієм Пристаєм та у міксті з Іриною Федорів.

Окрім того, 16-річний веслувальник з Полтави зробив свій внесок у бронзовий успіх на цій же дистанції каное-четвірки разом з Пристаєм, а також Романом Гончаруком та Микитою Тессою.

Ще дві бронзові нагороди маємо на 500 м завдяки виступам в юніорській категорії жіночої каное-четвірки та чоловічої байдарки-двійки.

Володимир Савчин, Олександр Яцюк, Артем Четвертак і Тарас Кузик посіли третє місце в каное-четвірці на 500 м в U23. Яцюк також зійшов на третю сходинку п’єдесталу  у змішаній естафеті на 5000 м з Ксенією Романчук.