Вікторія Ус стала чемпіонкою ІІІ Європейських ігор у веслувальному слаломі

Неймовірні новини надходять з Веслувального каналу Колна, що за 10 кілометрів від Кракова. Чемпіонкою в олімпійській дисципліні «каяк-крос» стає Вікторія Ус...
Фото: НОК України

Неймовірні новини надходять з Веслувального каналу Колна, що за 10 кілометрів від Кракова. Чемпіонкою в олімпійській дисципліні «каяк-крос» стає Вікторія Ус. 30-річна киянка приносить Україні 21-е золото і ставить переможну крапку у виступах нашої збірної на головному мультиспортивному форумі континенту-2023!

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

Відзначимо, що змагання з веслувального слалому у Кракові-2023 мали статус чемпіонату Європи. Тож таким чином Ус здобула першу у кар’єрі медаль континентальної першості й одразу золоту!

Це був останній вид програми змагань за участі представників України на Євроіграх у Кракові. Отже, «синьо-жовті» завершують турнір з 41 нагородою – 21золота медаль, 12 срібних медалей та  8 бронзових.

 «Для мене останні два з половиною дні були чимось нереальним, – зізнається Вікторія Ус. – Починаючи від того, як я отримала травму і закінчуючи тим, що я взяла золото Європейських ігор. Не знаю, може я сплю? Напевно мені потрібно з цією думкою провести ніч і вже завтра я збагну, що сталося». 

Вітаємо наших переможців!

Читайте також: Українські стрибунки у висоту вибороли дві медалі у Лозанні.

Поділитися:
Категорії
Спорт
Стрічка новин

Читайте також: