Найпопулярніший віскі у світі продали за 2,7 мільйона доларів

Для тих, хто цінує вишукані напої в житті, пляшка «найпопулярнішого шотландського віскі » у світі була продана за 2,7 мільйона доларів аукціоні Sotheby's....
віскі, чоловік, аукціон
Фото: Sotheby's

Для тих, хто цінує вишукані напої в житті, пляшка «найпопулярнішого шотландського віскі » у світі була продана за понад 2,1 мільйона фунтів (2,7 мільйона доларів) на аукціоні Sotheby’s у Лондоні, повідомляє CNN.

За даними аукціонного дому, Macallan 1926 — одна з 40 пляшок, витриманих у бочках від хересу протягом 60 років .

Sotheby’s очікував, що збере від 750 000 до 1,2 мільйона фунтів стерлінгів (934 274 і 1,4 мільйона доларів США), але був шокований, коли цінна пляшка принесла колосальні 2 187 500 фунтів стерлінгів (2 724 967 доларів США), що зробило «новий рекорд для будь-якої пляшки алкоголю», яке було продане на аукціоні”, – повідомили в аукціонному домі агенції AFP.

Ця пляшка The Macallan 1926 року є однією з 12 пляшок, які були надруковані італійським художником Валеріо Адамі.

Напередодні продажу глава відділу віскі Sotheby’s Джонні Фаул повідомив AFP, що спробував невеликий зразок.

«Я скуштував крихітну краплю – крихітну краплину – цього. Він дуже насичений, у ньому багато сухофруктів, як і слід було очікувати, багато спецій, багато деревини», — сказав він, назвавши це «неймовірним» віскі, до якого не слід ставитися легковажно.

Із 40 пляшок, наповнених у 1986 році, жодна не була доступна для покупки, натомість деякі були запропоновані провідним клієнтам Macallan, що додає йому розкоші, привабливості, про що свідчать попередні продажі пляшок, додається опис на сайті Sotheby’s.

У 2019 році Sotheby’s продав пляшку The Macallan 1926 року , прикрашену однією з 14 етикеток Fine and Rare, за 1,5 мільйона фунтів стерлінгів (1,9 мільйона доларів), що на той час стало найдорожчою пляшкою вина чи алкоголю, коли-небудь проданою на аукціоні.

На цьому аукціоні була одна з 12 пляшок, покритих етикеткою, розробленою італійським художником Валеріо Адамі, пляшка якої також, як вважають, була знищена під час землетрусу в Японії 2011 року. Ця пляшка також є першою з пляшок The Macallan 1926 року, яка пройшла рекондиціонування на винокурні Macallan у Шотландії перед аукціоном.

Інші 12 були позначені поп-виконавцем сером Пітером Блейком, тоді як решта два були випущені без маркування. Одна з немаркованих пляшок була намальована вручну ірландським художником Майклом Діллоном і стала першою пляшкою віскі, вартість якої перевищила 1 мільйон фунтів стерлінгів (1,2 мільйона доларів) повідомляє аукціонний дім.

Читайте також: Найдорожче у світі морозиво приготували в Японії.

Поділитися:
Категорії
ФотоЦікаве
Стрічка новин

Читайте також: