Північне сяйво було зафіксовано по всій території Великобританії

У неділю ввечері північне сяйво можна було спостерігати на всій території Англії - аж до Кента та Корнуолла на півдні країни, що відбувається вкрай рідко...
Фото: BBC

У неділю ввечері північне сяйво можна було спостерігати на всій території Великобританії – аж до Кента та Корнуолла на півдні країни, що відбувається вкрай рідко.

А у більш північних районах Великобританії, на думку метеорологів, сяйво було одним із найбарвистіших за довгі роки, передає bbc.com.

Північне сяйво – результат спалахів на Сонці, які бомбардують земну атмосферу зарядженими частинками.

Метеорологи стверджують, що спостерігати північне сяйво країни можна буде ще кілька ночей.

У Великій Британії північне сяйво часто можна спостерігати у Шотландії, але на Півдні Англії воно зустрічається рідко.

Однак у неділю сяйво можна було спостерігати і там, а також у Північній Ірландії, Південному Уельсі та Норфолку.

Нещодавно на поверхні Сонця, зверненої до Землі, стався сильний спалах і заряджені частинки досягли нашої атмосфери в неділю ввечері.

У понеділок увечері метеорологи обіцяють ясну погоду, і, можливо, жителям південних районів Великобританії випаде ще одна нагода побачити північне сяйво.

“Минулої ночі ми спостерігали фантастичне північне сяйво, – каже фотограф Гері Пірсон, який спостерігав його в місті Бранкастер-Стейт у Норфолку в неділю. – Сяйво було добре видно і неозброєним оком, але довга витримка при зйомці дозволила точно передати надзвичайно яскраві кольори”.

Читайте також: Загадкова куля знайдена на березі Японії.

Поділитися:
Категорії
Наука і технологіїФото
Стрічка новин

Читайте також: