Tesla подала патент на надміцну сталь для Cybertruck

Кілька років тому глава Tesla Ілон Маск говорив, що майбутній Cybertruck стане відповідним автомобілем для того, щоб зустріти апокаліпсис...
Cybertruck

Кілька років тому глава Tesla Ілон Маск говорив, що майбутній Cybertruck стане відповідним автомобілем для того, щоб зустріти апокаліпсис. Машина зможе генерувати електроенергію, трохи плавати та захистить пасажирів від куль.

Новий патент забезпечить пікапу підвищену міцність і довговічність, передає hightech.plus.

Одна з найбільш очевидних відмінностей електромобіля Tesla Cybertruck – кузов зі сталі.

“Зовнішня оболонка Cybertruck створюється з розрахунком на граничну довговічність та захист пасажира”, – йдеться на сайті компанії.

До кожного компонента автомобіля висуваються вимоги високої міцності та витривалості, від поверхонь із холоднокатаної сталі Ultra-Hard 30X до армованого скла.

Минулого року компанія вже згадувала, що збирається розробити власний сплав, а тепер подала заявку на патент, який закріпить за нею права на інтелектуальну власність. У документі йдеться про те, що надміцний холоднокатаний сталевий сплав може бути використаний в автомобілях з екзоскелетом.

«У деяких конфігураціях щонайменше одна зовнішня панель та/або кузов автомобіля складається зі сталевого сплаву, – говорить патентна заявка. — У деяких конфігураціях архітектура автомобіля сконструйована таким чином, щоб зовнішні панелі також сприяють структурній продуктивності, таким чином обшивка зовнішніми панелями може вважатися „екзоскелетом“.

У деяких конфігураціях зовнішня панель є або складається з монолітного металевого листа сталевого сплаву. У деяких конфігураціях корозійний опір монолітного металевого листа дозволяє використовувати зовнішню панель автомобіля без нанесення антикорозійного покриття або захисного шару (наприклад, фарби)».

Твердість сплаву за Віккерсом, залежно від конфігурації, коливається від 400 до 500 HV. Корозійна стійкість від 500 до 800 мВ. Межа плинності для певних конфігурацій – не менше 1100 МПа. Компанія стверджує, новий сплав перевершує за своїми характеристиками існуючі аналоги.

Ці особливості сплаву дозволяють припустити, що він призначається насамперед для пікапа Cybertruck.

Читайте також: У Британії вперше у світі створять безпілотний водневий вантажний автомобіль.

Поділитися:
Категорії
Авто
Стрічка новин

Читайте також: