Тепер це глемпінг! Porsche представляє концепцію розкішного кемпінгу

Компанія Porsche виводить глемпінг на новий рівень із розкішним причепом для кемпінгу, який буксируватиме електромобіль. Ціни на трейлер ще не розголошено...
Фото: AirStream / Porsche

Компанія Porsche виводить глемпінг на новий рівень із розкішним причепом для кемпінгу, який буксируватиме електромобіль, повідомляє Daily Mail.

Німецький виробник автомобілів і туристичних причепів AirStream представив концепцію, яка включає кімнати для сну та приготування їжі, місця для зберігання та відпочинку.

Концепція Airstream Studio F. A. завдовжки 16 футів включає сидіння, які перетворюються з обідньої зони на повнорозмірне ліжко, а ззаду знаходиться міні-кухня з раковиною, плитою та місцем для зберігання речей.

Ціни на трейлер, схожий на срібну кулю, ще не розголошено.

Хоча вартість невідома, AirStream є провідним ім’ям у галузі трейлерів і продає свої проекти від 46 000 до понад 188 000 доларів.

Боб Вілер, генеральний директор Airstream, сказав у своїй заяві: «Буксирування туристичного причепа скорочує запас ходу. Вага та аеродинаміка відіграють у цьому велику роль».

Причіп має систему підвіски, що дозволяє опустити його на землю для полегшення доступу та зберігання в гаражі.

«Цей концепт є першим «гаражним» дизайном Airstream за 90-річну історію компанії», — поділився AirStream на своєму веб-сайті.

Існує також прихований розкидний дах, який додає більше простору для голови, і тент для додаткового покриття зовні входу.

Команда дизайнерів хотіла отримати більш аеродинамічний вигляд, що було досягнуто за допомогою плоскої задньої частини, яка пропускає повітря під час руху, і рівної нижньої сторони без виступів, що створюють опір.

Підлога оформлена зі світлих дерев’яних панелей, що простягаються по всій площі та поєднуються з біло-сірим покриттям.

Спереду розташовано два сидіння з кожного боку, які можна скласти в ліжко.

Є також варіанти сидіння з відкидним положенням, які дозволяють власникам насолоджуватися видами через відкритий люк.

До стелі також прикріплено невеликий телевізор, який можна рухати в усіх напрямках.

Міні-кухня ззаду має раковину та плиту, які можна накрити під час руху причепа.

А ще в цій зоні є місце для зберігання.

Ванна, вбудована в передній придорожній кут, має двері, які створюють закриту приватну зону та вільно розкидаються, щоб приховати туалет, коли він не використовується.

Компанії не розкрили, коли концепт почнуть випускати, але Вілер сказав Car and Drive, що вони розглядають це в майбутньому.

ДОВІДКА: AirStream — це американський бренд туристичних трейлерів, засновник Воллі Байама, який створив свій перший трейлер у 1929 році, а потім заснував компанію в 1931 році.

Читайте також: Tesla подала патент на надміцну сталь для Cybertruck.

Поділитися:
Категорії
АвтоФото
Стрічка новин

Читайте також: