В Україні криза на ринку праці

В Україні зросла активність населення з пошуку роботи. Актуальних вакансій у 4,5 рази менше, ніж до початку війни. Про це йдеться в результатах дослідження порталу grc.ua. Зазначається, що щотижня...

В Україні зросла активність населення з пошуку роботи. Актуальних вакансій у 4,5 рази менше, ніж до початку війни. Про це йдеться в результатах дослідження порталу grc.ua.

Зазначається, що щотижня додається майже 10% нових користувачів сайту, тривалість сеансу на 89% є більшою, ніж за аналогічний період минулого року.

Дослідження показало, що в червні на одну вакансію в середньому відгукується 12 осіб. За аналогічний період минулого року цей показник був у чотири рази меншим.

Повідомляється, що найактивніше шукають роботу і відгукуються на вакансії адміністративні працівники, ІТ-фахівці, студенти і фахівці, які починають кар’єрний шлях, менеджери із продажу, водії та фахівці з логістики.

Найвища конкуренція – у представників вищого менеджменту й адміністративного персоналу, серед них на одну вакансію претендує в середньому 14 кандидатів.

Поділитися:
Категорії
Головні новини
Стрічка новин

Читайте також: