В Україні можна заробити мільйон євро майже за 216 років, отримуючи середню зарплату

В Україні це можна зробити за 215 років і 10 місяців. Всі країни-сусіди обігнали нас в цьому рейтингу. Загалом до рейтингу потрапили 102 країни світу...
Фото: Правда ТУТ

Працюючи десятки років, люди часто не замислюються, скільки грошей вони заробили всього.

У цьому дослідженні аналітики Picodi.com визнали, за скільки років жителі різних країн можуть заробити мільйон євро, отримуючи середньомісячну заробітну плату по країні.

В Україні це можна зробити за 215 років і 10 місяців. Всі країни-сусіди обігнали нас в цьому рейтингу.

Загалом до рейтингу потрапили 102 країни світу. Якщо враховувати всі одержувані гроші, найшвидше запрацюють мільйон жителі Швейцарії — 15 років та 3 місяці. На другому місці Сінгапур з результатом 18 років та 2 місяці. На 4 місяці довше мають попрацювати жителі Люксембургу – 18 років та 6 місяців. Замикають п’ятірку лідерів США (21 р. та 3 міс.) та Ісландія (22 р. та 5 міс.)

Більше 500 років знадобилося б працювати жителям Нігерії (554 роки), Уганди (559 літрів та 8 міс.), Єгипту (646 літрів і 8 міс.) та Пакистану (664 р. та 6 міс.)

Дані про розмір середньої заробітної плати після вирахування податків та обов’язкових внесків взято із сайту numbeo.com, де збираються тисячами користувачі з усього світу. Для конвертації валют сервіс використав середній курс Google Finance за березень 2023 року.

Читайте також: Шмигаль розповів про фінансові домовленості, яких вдалося досягти під час візиту у Вашингтон.

Поділитися:
Категорії
Економіка
Стрічка новин

Читайте також: