В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка – Генштаб

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках - Генштаб...
зруйноване місто Бахмут
Бахмут сьогодні

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулось 25 бойових зіткнень на зазначених ділянках фронту, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Про це повідомив Генштаб збройних сил України.

На Лиманському напрямку протягом доби ворог вів наступальні  дії в районі Невського Луганської області.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають важкі бої за Бахмут. До того ж, протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населеного пункту Іванівське. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Бахмут, Курдюмівка.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. В той же час, ворог завдав авіаційного удару по Красногорівці.

На Авдіївському напрямку протягом доби ворог наступальних дій не проводив. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Новокалинове, Авдіївка, Новоселівка Перша та Первомайське, здійснив обстріли Авдіївки, Первомайського, Карлівки та Невельського Донецької області.

Читайте також: В епіцентрі бойових дій і надалі залишаються Бахмут та Мар’їнка.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: