В епіцентрі бойових дій і надалі залишаються Бахмут та Мар’їнка

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, відбулось 44 бойових зіткнення...
Дорожній банер, на якому написано: "Вас вітає Мар’їнка. Мар’їнка - це Україна"
Фото: Кума сіті

Генштаб повідомив про ситуацію на фронті станом на 18:00  16 травня.

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулось 44 бойових зіткнення на зазначених ділянках фронту. В епіцентрі бойових дій і надалі залишаються Бахмут та Мар’їнка.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають важкі бої за Бахмут. До того ж, протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населеного пункту Іванівське.

На Авдіївському напрямку противник продовжує знищувати інфраструктуру населених пунктів, завдав авіаційних ударів по Авдіївці та Водяному.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. Ворог завдав авіаційного удару в районі Красногорівки.

На Шахтарському напрямку протягом доби ворог завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Вугледар та Велика Новосілка.

На Лиманському напрямку протягом доби ворог вів наступальні  дії в районі Білогорівки Луганської області. Завдав авіаударів по районах населених пунктів Луганської та Донецької областей.

Читайте також: Генерал Сирський відвідав наших воїнів на Бахмутському напрямку.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: