Ситуація на Одещині: майже у 500 тис. абонентів без світла

На одному з енергетичних об’єктів виникла серйозна аварія, яка спричинила пожежу. Через це практично повністю був знеструмлений Одеській район та місто Одеса...
Фото: DW

На одному з енергетичних об’єктів НЕК «Укренерго» виникла серйозна аварія, яка спричинила пожежу. Через це практично повністю був знеструмлений Одеській район та місто Одеса.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

«Станом на зараз світла немає майже у 500 тис. абонентів. Нами були прийняті екстрені заходи для ліквідації наслідків аварії та відновлення роботи енергосистеми. Провів розмову з Прем’єр-міністром України та керівництвом Офісу Президента.

За нашим проханням до Одеси терміново були відряджені Міністр енергетики та голова «Укренерго», – йдеться у повідомленні голови Одеської ОВА.

За словами Марченко, наразі задіяні усі служби та засоби. Пошкодження комплексні та дуже важкі, тож давати якість прогнози щодо завершення ремонту поки зарано. Теплопостачання, водовідведення та водопостачання працюють в штатному режимі.

До Одещини впродовж доби буде доставлена певна кількість генераторів, які є в наявності не тільки у Міністерства енергетики, а й в ДСНС, та будуть задіяні для підключення критичної інфраструктури. Перші генератори на Одещині чекають вже сьогодні ввечері.

Читайте також: В магістральній електромережі на Одещині сталася масштабна аварія.

Поділитися:
Категорії
ТОПУкраїна
Стрічка новин

Читайте також: