В магістральній електромережі на Одещині сталася масштабна аварія

4 лютого вранці на одній з високовольтних підстанцій, через яку заживлюється м. Одеса вийшов з ладу автотрансформатор, який був відновлений після пошкоджень ...
відключення світла, лампочка
Чи будуть відключати електроенергію

4 лютого вранці на одній з високовольтних підстанцій, через яку заживлюється м. Одеса вийшов з ладу автотрансформатор, який був відновлений після пошкоджень під час російських атак.

Про це повідомили в Укренерго.

«Через це в місті та декількох прилеглих до Одеси районах області діють мережеві обмеження, оскільки неможливо доставити споживачам електроенергію в повному обсязі. В Одесі – аварійні відключення. В більшості інших районів області не існує перешкод для доставки електроенергії споживачам», – йдеться у повідомленні.

Масштаб аварії доволі суттєвий, тож і обмеження енергоживлення цього разу будуть більш тривалими. Наразі неможливо визначити конкретну годину, коли енергоживлення буде повністю відновлено. Енергетики розробляють резервні схеми заживлення Одеси та прилеглих районів. Ремонтні бригади Укренерго та обленерго працюють для усунення наслідків та відновлення енергоживлення.

Читайте також: В Україні дефіцит в енергосистемі залишається значним.

Поділитися:
Категорії
Україна
Стрічка новин

Читайте також: